Prosty stół wigilijny

Moja propozycja stołu wigilijnego to minimalizm, który uwielbiam! W tym roku postawiłam na dużo zieleni i trochę inspirowałam się boho letnimi piknikami 😀  W końcu pogoda ostatnio iście wiosenna 😉 Musi być oczywiście biała zastawa, ładne szkło i kilka dodatków. Gdy robiłam te zdjęcia to nie mieliśmy jeszcze choinki, ale poza nią, wiankiem i gwiazdą betlejemską już więcej dodatków świątecznych nie planuję. Nie jestem jakimś świątecznym freakiem, który obstawia każdy kąt, a to pewnie dlatego, że nie za dużo mam wolnych tych kątów. Wiadomo, że większa przestrzeń pozwala na szaleństwo, u nas jednak takiej nie ma, więc póki co świątecznie jest u nas umiarkowanie. A Wy dekorujecie na maksa czy minimalnie jak ja?

Processed with VSCO with a4 preset

Moja zastawa to oczywiście Lyngby, bukiet i mini wianki zamówiłam w Narcyzie, a pyszne ciasto zrobiła dla mnie genialna trójmiejska manufaktura Musi Bake. Jeżeli potrzebujecie wypieku na jakąś okazję to polecam na maksa!

Jedna myśl na temat “Prosty stół wigilijny

  1. Anche per me minimalismo quest’ anno, la tua tavola è bellissima! E invidio i tuoi calici che non ho più trovato da Ikea purtroppo.
    Buon fine anno

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.