Odnośnik

Spokojnie to TYLKO regał!

Taki mebel marzył mi się od dawna. Lekki wizualnie regał ze sklejki, o ciekawej niesztampowej formie, który pomieści nie tylko książki, ale  i wszelkie kurzołapy. Pomysłów było wiele, ale gdy trafiliśmy na ten mebel żadne inne możliwości nie wchodziły już w grę. To był TEN jedyny!

Przechowywanie tomisk (zwłaszcza, gdy ma się ich sporo) oraz przeróżnych dekoracji i kwiatów to nie lada wyzwanie. Zważywszy na fakt, że mamy w domu aż jeden parapet i nie za dużo miejsca w sypialni na półki, ani w ogóle ścian już nie mamy było to dla nas jak wybawienie! Wszystkie książki, od czasu zamiany pokojów leżały w szafie! Tę ścianę już dawno planowałam przeznaczyć na mebel na wymiar. Niestety, stolarze nadal mają problem ze sklejką i doczekać się projektu takiego mebla to jak spodziewać się deszczu na Atacamie. Serio, odpowiedzi zero. Nic dziwnego, sklejka to wymagający materiał, ale równie piękny i zachwycający.

Ja jednak wierzę w ludzi i ich genialne pomysły i wiedziałam, że w końcu odnajdę ten upragniony mebel. Tak też się stało.

Regał można zaprojektować na stronie Tylko w specjalnym programie do tego przystosowanym. Jest to dziecinnie proste. Najpierw wybieramy wzór, kolor, wymiary, następnie możemy dostosować wysokość półek do swoich potrzeb. Program jest bardzo intuicyjny i po 10 minutach mamy w zasadzie swój idealny mebel.

Screenshot

Po zamówieniu czekamy około 4 tygodnie na dostawę. Wszystko jest zapakowane w numerowane paczki, które otwieramy po kolei. Zestaw startowy też jest specjalnie oznaczony. Jest także spersonalizowana instrukcja jak zbudować mebel. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Wraz z mężem złożyliśmy nasz w dokładnie 40 minut! Poszczególne elementy montuje się jakby to były klocki Lego (pokazywałam poszczególne etapy montażu w relacjach na Instagramie). Pozostaje jeszcze tylko przywiercenie mebla do ściany. I Voila!

Muszę przyznać, że jesteśmy zachwyceni nową biblioteczką. Jest wykonana z najlepszej jakości sklejki brzozowej, uwierzcie mi ja znam się na rzeczy ;), a do tego wygląda imponująco! Książki mamy w końcu ułożone kolorami tak jak sobie wymyśliłam i szukanie tytułów nie będzie trwało wieki;)

deer.home
deer.home

Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset

Regał możecie zaprojektować i kupić na stronie Tylko 🙂

10 myśli na temat “Spokojnie to TYLKO regał!

  1. Zakochałam się ❤ jesteśmy na etapie poszukiwania większego domu i już widzę u siebie taki regał, jak Ty to robisz, ze takie cuda wynajdujesz?? A wideo oglądałam z 5 razy!! 😘😘

  2. Hej ciekawi mnie jak się sprawdza regał? Czy to jak przymocowac do ściany jest napisane i czy odpowiednie materiały są dodane czy to się ogarnia we własnym zakresie? Nie znam się na takich rzeczach i nie wiem czy mój brat ogarnie.

  3. Hej. Super udało ci się wkomponować ten regał ze sklejki w pomieszczeniu. Naprawdę wręcz zjawiskowo to wygląda. I nie widać, że to wspomniana sklejka 😉 Gratki za robotę. A, no i niemalże dzięki twojej pracy powstały w pewnym sensie systemy składowania, które, no kurczę, tak ci się udało wkomponować, że aż zazdroszczę! 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.